O mnie i kontakt

Hej, witam Cię na moim blogu!

Mam na imię Paula, a pod pseudonimem Beautically "ukrywam się" od 2017 roku. Na co dzień mieszkam w Warszawie i studiuję Gospodarkę Przestrzenną. Uwielbiam podróżować, a odkrywanie nowych miejsc sprawia mi ogromną radość! Zapewne dlatego kiedyś chciałam zostać stewardessą, ale niestety jestem naprawdę niziutka. Nie jestem ekspertem od makijażu, a jedynie zwykłą dziewczyną, która uwielbia kosmetyki. Ładne opakowania sprawiają, że świecą mi się oczy! Nie mam również cery idealnej, od kilku lat walczę z trądzikiem.

Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się na Instagramie, właściwie przypadkowo. Pomysł wpadł mi do głowy z dnia na dzień, moje zdjęcie udostępnił popularny sklep internetowy, zauważyłam zainteresowanie publikowanymi przeze mnie treściami i... tak już zostało! Wciąż tu jestem i staram się tworzyć dla Was coraz lepszy materiał, bo zwyczajnie to lubię :) Blog to dla mnie kolejny, duży krok. Przygotowywałam się do jego założenia wiele miesięcy - jestem perfekcjonistką, więc chciałam wszystko dopracować na tyle, na ile potrafię! Stawiam przede wszystkim na szczerość i jakość. Chcę, aby zamieszczane tutaj posty były dla Was pomocne i łatwe w odbiorze, a zdjęcia przyjemne dla oka.

Masz jakieś pytanie? Chcesz mnie lepiej poznać?
beautically@gmail.com

Jeśli choć trochę Ci się tu podoba, to zapraszam Cię również na mojego Instagrama oraz Fanpage bloga. Możesz także kliknąć ten mały różowy dzwoneczek w prawym dolnym rogu, dzięki czemu nie przegapisz już żadnego nowego posta!

Kontakt

Masz jakieś pytanie? Napisz na
beautically@gmail.com

Na wszystkie wiadomości staram się odpowiadać w ciągu 24 godzin.

Polub Beautically na Facebook'u